Podujatia

Hasičský ples Haligovce

Hasičský ples: 23.2.2019

Mimoriadne úspešní dobrovoľní hasiči z Haligoviec aj tento rok organizujú veľmi obľúbený hasičský ples, ktorý sa uskutoční 23. februára 2019 v sále kultúrneho domu v Haligovciach. Ako je pre našich dobrovoľných hasičov zvykom, plesová noc bude plná zábavy, rezkej hudby, tanca a smiechu. Tešíme sa, že členovia DHZ v Haligovciach prezentujú seba a svoje úspechy aj takýmto spôsobom. Domácim účastníkom aj hosťom želáme veľa zábavy a príjemné chvíle strávené s našimi hasičmi.

Obecná zabíjačka 2019

Obecná zabíjačka: 5.1.2019

Po veľmi dlhom čase sa občania Haligoviec stretli na spoločnom podujatí – obecnej zabíjačke, ktorou 5. januára 2019 privítali nový rok. Zástupcovia obce pripravili akciu plnú pôžitkov: každý mohol ochutnať zabíjačkové špeciality, ktoré prispeli k dobrej nálade. Po verejnom stretnutí a diskusii so starostkou obce, Monikou Bjalončíkovou, a členmi obecného zastupiteľstva sa obcou niesol spev a hudba, čo bolo nespochybniteľným signálom zábavy v našej obci. Tešíme sa z ohromného záujmu a budeme radi, keď sa znovu stretneme na ďalšom spoločnom podujatí v Haligovciach. Zároveň ďakujeme každému, kto obetoval svoj voľný čas a prispel k príprave a organizácii tohto príjemného stretnutia.

Stolnotenisový turnaj 2018

Nadšenci stolného tenisu z Haligoviec a susedných obcí sa 30. decembra 2018 rozlúčili so starým rokom športovo. Firma Pier zorganizovala veľmi úspešný turnaj v stolnom tenise, ktorého sa zúčastnili hráči všetkých vekových kategórií. O obľúbenosti tohto športu a záujme o takéto športové podujatia svedčí veľká účasť športovcov. Obec Haligovce sa teší na ďalšie meranie síl a skúseností aj v ďalších športových disciplínach. Víťazom úprimne blahoželáme, ostatným športovcom zo srdca ďakujeme za účasť a prajeme ďalšie športové úspechy.

Publikované: 8.3.2011 | Aktualizácia: 21.2.2019