Aktuality
28.2.2022

DSS Demjata, voľné miesta

Zariadenie sociálnych služieb Demjata Vám oznamuje, že v súčasnej dobe mám 5 voľných miest v domove sociálnych služieb pre mobilných dospelých občanov s duševným a pridruženým telesným postihom, ktorí ešte nedosahujú dôchodkový vek s možnosťou okamžitého nástupu. Ak by ste mali vedomosť vy, alebo vaši terénni sociálni pracovníci, že v obci, meste, ambulancii, alebo okolí sa nachádzajú občania, ktorí sú vhodní pre prijatie do nášho zariadenia, prosím kontaktuje na tel.
číslach v pracovných dňoch od 7.00 do 15.00 hod.

Zástupca riaditeľa Mgr. Miroslava Stašáková : 0903 306 764

Sociálna pracovníčka Mgr. Andrea Lukáčová, MSc. : 051/7482691
Úradná tabuľa

27.8.2021

COVID-19

Dobrý deň,

za posledný rok a pol sa aj vo Vašej obci určite našiel niekto, kto sa s koronavírusom stretol. Možno ho sám prekonal, možno jeho blízki, možno aj Vám posunuli operáciu, pretože nemocnice boli plné pacientov s ochorením Covid-19.
Aj napriek množstvu protichodných informácií, ktorým čelíme, odborníci sa zhodujú, že jedinou ochranou pred koronavírusom je očkovanie. Očkovanie je jedinou cestou, ako môžeme ostať v kontakte so svojimi najbližšími. So svojimi deťmi, vnúčatami, rodičmi, priateľmi či starými rodičmi. Očkovanie nie je povinné, no vďaka nemu sa náš život môže vrátiť k obdobiu spred pandémie. Aj k Vám už prišla, či ešte len príde, mobilná očkovacia jednotka. Využite bezplatnú možnosť očkovania a ochránite tak seba aj svojich blízkych.
Aj skúsenosti zo sveta nám dokazujú, že očkovanie účinne chráni pred ťažkým priebehom ochorenia Covid-19, či pred hospitalizáciou v nemocnici.
Dnes už je zaočkovaná viac ako polovica dospelej populácie na Slovensku. Pridajme sa k nim. Očkovaním pomôžeme zvýšiť kolektívnu imunitu a na život tak spoločne dáme šancu nielen sebe, ale ľuďom v našom okolí, našim rodinám a blízkym.
Spýtajte sa Vašej starostky či starostu na možnosti očkovania priamo u Vás.
Spoločnými silami to zvládneme.

6.8.2021

Mimoriadne opatrenia proti AMO

Opatrenia proti zamedzeniu šíreniu nákazy afrického moru ošípaných

Rodinné domy

 • 06.jún utorok

  Sklo

 • 21.jún streda

  Vývoz KO zelená nálepka Vývoz KO červená nálepka Vývoz KO žltá nálepka

 • 11.júl utorok

  Plasty

 • 04.okt streda

  Papier

Zobraziť viac +