Súťaž ku Dňu Zeme

 

Pekný deň,

dovoľte nám informovať Vás o našich aktuálnych videoreportážach, ktoré sme zverejnili včera pri príležitosti tohtoročného Dňa Zeme.
Ide o 5. diel videosérie projektu PET kajak upozorňujúceho na problém odpadov v prírode (nájdete ho TU). Druhé je video, ktoré sme pripravili v spolupráci s našou partnerskou neziskovou organizáciou DAPHNE a zameriava sa na tému zero waste (nájdete ho TU).
V neposlednom rade Vám dávame do pozornosti aktuálne vyhlásenú súťaž ku Dňu Zeme, do ktorej sa môžu zapojiť všetky základné a materské školy v partnerských samosprávach OZV NATUR-PACK. Vopred ďakujeme za zdieľanie informácií o tejto súťaži v školách vo Vašej pôsobnosti.

Viac informácií o súťaži nájdete na našej webovej stránke www.naturpack.sk v tomto článku: www.naturpack.sk/novinky/natur-pack-vyhlasuje-sutaz-ku-dnu-zeme-2020/.

Zároveň nám dovoľte opätovne sa poďakovať všetkým za zdieľania našej predošlej výzvy na ochranu smetiarov a pracovníkov triediacich liniek, ktorá veľmi silno zarezonovala na sociálnych sieťach.

Tím NATUR-PACK

Publikované: 23.4.2020 | Zobrazené: 149