8.5.2019

Deň matiek

V týchto dňoch sa deti v škôlke a škole určite pilne pripravujú na vystúpenie pri príležitosti Dňa matiek. Možnosť o čosi intenzívnejšie prejaviť vďaku našim mamám, starým mamám a prastarým mamám budeme mať spolu s deťmi aj my – v nedeľu 12. mája sa o 12.30 h v sále KD v Haligovciach uskutoční vystúpenie našich najmenších pre všetky mamy našej obce.

Haligovčania zastupujú svoju obec na Slávnosti jari
3.5.2019

Haligovčania zastupujú svoju obec na Slávnosti jari

V nedeľu 5.5.2019 sa v Nestville Parku v obci Hniezdne uskutočnila Slávnosť jari. Našu obec pri tejto príležitosti zviditeľnili „vyslaní“ zástupcovia, ktorí sa prezentovali vo varení tradičného pokrmu „džadky“. Ďakujeme našim zástupcom za šírenie kulinárskych hodnôt z nášho regiónu.

Veľkonočné prianie starostky
17.4.2019

Veľkonočné prianie starostky

Láska Zeleného štvrtku, viera Veľkého piatku, nádej Bielej soboty a víťazstvo Veľkonočnej nedele, nech Vás posilní a naplní pokojom a dôverou.

Krásne Veľkonočné sviatky praje Monika Bjalončíková, starostka obce Haligovce.